O nas

Oferowane przez SingleArt meble są autorstwa projektantki mającej wieloletnie doświadczenie w dziedzinach plastycznych, a jednocześnie posiadającej wykształcenie we wzornictwie przemysłowym.
Porównując meble do dzieł sztuki autorka rozumie potrzebę obcowania z przedmiotami wyjątkowymi, będącymi niezwykłymi elementami wystroju wnętrza.

o-singleart

Projekty marki SingleArt są autorskie, unikatowe, traktowane indywidualnie. Wykorzystujemy niebanalne rozwiązania, nietypowe materiały w celu uzyskania ciekawych form i niepowtarzalnego efektu finalnego, aranżującego unikatową, artystyczną przestrzeń. Z szacunku i docenienia sztuki rzemieślniczej minionego wieku opieramy swoje projekty o „bezdomne” meble, które stanowią inspirację do tworzenia. Dlatego nasze meble są alternatywą wobec produktów masowych.

Z dbałości o najmniejszy szczegół i niepowtarzalny efekt, większość elementów wykonywanych jest ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników.

Zapraszamy do zakupów i do kontaktu, postaramy się sprostać wszystkim indywidualnym wymaganiom.
Meble SingleArt możesz wybrać z katalogu dostępnych produktów lub zamówić indywidualny projekt wykonany na zamówienie u projektanta, dzięki czemu możesz zdecydować o ostatecznym jego wyglądzie.